You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sklep internetowy grzja-przewodnik  jest prowadzony przez firmę „Geopolis”siedzibą w Warszawie, działającą na podstawie wpisu do Ewidencji działalności gospodarczej   posługującej się numerem NIP 526-267-79-01 oraz numerem REGON 140329645.

Numer konta bankowego

PL  58 1140 2004 0000 3602 7482 4178

 

 1. Sprzedaż oferowanych produktów odbywa się za pośrednictwem sieci Internet, pod adresem www.gruzja-przewodnik.pl

 

 1. Wszystkie towary zawarte w ofercie sklepu internetowego  są  nowe, nie używane, wolne od wad i legalnie wprowadzone do obrotu.

 

 1. Produkty zawarte w sklepie internetowym Gruzja-przewodnik  nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

 

 1. Wszystkie podane ceny są cenami brutto .

 

 1. Podane ceny nie zawierają opłat pobieranych za dostarczenie zamówień do klienta.

 

 1. Oferujemy następujące metody płatności:
  • przelew bankowy PL ,EUR,USD
  • system Płatności  przelwy24.pl
  • PayPal

 

 

 1. Na każdy sprzedany produkt wystawiamy rachunek.

 

 1. Termin realizacji każdego produktu jest podany w jego opisie, w polu "Dostępność". Wartości wyrażone w dniach roboczych.
 2. W przypadku braku możliwości sprowadzenia danego produktu w podanym czasie (chwilowy brak produktu w naszym magazynie lub u naszego dostawcy), klient zostanie o tym poinformowany drogą e-mailową, na adres podany podczas rejestracji i składania zamówienia

 

 1. W przypadku zamówienia produktów o różnym terminie realizacji, ogólny czas realizacji całego zamówienia wynosi tyle, ile najdłuższy czas któregokolwiek z zamówionych produktów. Wszystkie podane dni są dniami roboczymi (poniedziałek - piątek).

 

 1. W przypadku wybrania metody płatności "przelew bankowy", całkowity czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas księgowania przelewu. Obsługa sklepu przystępuje do realizacji zamówienia w dniu, w którym przelew zostanie zaksięgowany na koncie bankowym naszego wydawnictwa .

 

 1. Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w ciągu 10 dni od zakupu, bez podania żadnej przyczyny. Zwracany towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania i nie może być rozpakowany z fabrycznej folii. Do zwracanego towaru należy dołożyć rachunek, jaki klient otrzymał wraz z zamówieniem. Należność za zamówienie nasza firma przelewa na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszty przesyłki nie są zwracane.

 

 1. Jeśli klient odkryje wady fabryczne w zakupionym produkcie, ma prawo do reklamacji w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia. W celu złożenia reklamacji, klient powinien wysłać wiadomość e-mail z opisem reklamacji na adres wsip1@go2.pl Obsługa sklepu skontaktuje się z klientem w celu sfinalizowania reklamacji.

 

 1. Sklep internetowy Gruzja-przewodnik.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystania adresu e-mail zarejestrowanego klienta w celu wysłania informacji o promocji i/lub zniżce dla danego klienta oraz nowościach w naszym sklepie internetowym. Jednocześnie zaznaczamy, że takie informacje są wysyłane dwa razy w miesiącu.

 

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego Gruzja-przewodnik.pl Dokonywanie zakupów w niniejszym sklepie oznacza pełną akceptację regulaminu.