You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nasz numer konta


PL  58 1140 2004 0000 3602 7482 4178


FOR UE AND USA  CUSTOMERS

 

EUR  79 1140 2004 0000 3512 0258 7236


USD  74 1140 2004 0000 3712 0258 7228

 

Przelewy 24

Mechanizmy Pay-By-Link

 • mTRANSFER jeżeli jesteś klientem MBanku to sposób na łatwą realizację płatności przez Internet - za pomocą przelewu z rachunku w mBanku.

 • Jeśli posiadasz konto w BZ WBK z aktywnymi usługami bankowości elektronicznej BZWBK24, z systemu płatności internetowych Przelew24 możesz korzystać natychmiast.

 • MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez Internet, za pomocą przelewu z rachunku w MultiBanku.

 • Płacę z Inteligo to wygodna usługa dla posiadaczy Konta Inteligo. Przelew dokonywany jest natychmiast w momencie złożenia zlecenia. Mechanizm sam wypełni za ciebie przelew danymi odbiorcy, dzięki czemu nie musisz ręcznie wypełniać formularza zlecenia.

 • Jeżeli posiadasz rachunek w PKO Banku Polskim i masz do niego dostęp za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, możesz wykonać bezpieczny, szybki przelew korzystając z usługi Płacę z iPKO.

 • PRZELEW z BPH to wygodna i bezpieczna forma płatności internetowych przeznaczona dla Klientów Banku BPH korzystających z Systemu Internetowego Sez@m.

 • Płać z Nordea jest usługą ułatwiającą realizację płatności przez internet, za pomocą przelewu z rachunku w Nordea Bank Polska, dostępną zarówno dla posiadaczy rachunków osobistych, jak również dla klientów korzystających z pakietu eFirma i eFirma Plus.
  Księgowanie płatności dokonanych w systemie "Płać z Nordea" odbywa się on-line następujących terminach: 

  wtorek - piątek od 6:00 do 20:00
  od soboty od 6.00 do poniedziałku do godz. 20:00

  Przelewy poza tymi terminami "docierają" na docelowe konto do godz. 7:00 rano następnego dnia roboczego.
  Przelewy wykonane w piątek od godz. 20:00 do poniedziałku, do godz. 20:00 są realizowane z datą poniedziałkową. Płatności dokonane od poniedziałku do czwartku w godzinach 20:00 - 6:00 są realizowane z datą następnego dnia roboczego.
 • BankBrowser to nasze najnowsze narzędzie do wspomagania wykonywania płatności internetowych. Jest to przeglądarka internetowych stron bankowych działająca na podobieństwo przeglądarki Internet Explorer. Jednak przy pomocy przeglądarki BankBrowser uzyskujemy na stronach bankowych dodatkowe efekty, takie jak przekazanie danych do formularza przelewu oraz możliwość wysłania potwierdzenia wykonanego przelewu do serwisu Przelewy24

 • Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Alior Sync to przeznaczona dla osób dokonujących zakupów przez Internet, funkcjonalność polegająca na błyskawicznym przelaniu pieniędzy z Twojego rachunku lub karty kredytowej na konto sklepu. Twój zakup realizowany jest szybciej, bo pieniądze trafiają na konto sklepu w momencie wykonywania przelewu - dzięki temu sklep może od razu wysłać do Ciebie zamówiony towar. Dodatkowo wykonanie przelewu jest bardzo proste, gdyż dane odbiorcy, kwota oraz tytuł przelewu wypełniane się automatycznie. Operację zatwierdzasz tak, jak tradycyjny przelew - kodem SMS lub hasłem do klucza elektronicznego (opcja dla firm).Płacę z Alior Bankiem to przeznaczona dla osób dokonujących zakupów przez Internet, funkcjonalność polegająca na błyskawicznym przelaniu pieniędzy z Twojego rachunku lub karty kredytowej na konto odbiorcy. Twój zakup realizowany jest szybciej, bo pieniądze trafiają na konto sklepu w momencie wykonywania przelewu - dzięki temu sklep może od razu wysłać do Ciebie zamówiony towar. Dodatkowo wykonanie przelewu jest bardzo proste, gdyż dane odbiorcy, kwota oraz tytuł przelewu wypełniane się automatycznie. Operację zatwierdzasz tak, jak tradycyjny przelew - kodem SMS lub hasłem do klucza elektronicznego (opcja dla firm).

 • Millennium - Płatności Internetowe to natychmiastowe przelewy z banku Millennium. Po zalgoowaniu użytkownik otrzyma wypełniony formularz przelewu, który wystarczy potwierdzić. Natychmiast po zatwierdzeniu przelewu informacja o wpłacie trafia do odbiorcy i może on przystąpić do realizacji zamówienia.

 • Pekao24Przelew - o usługa, za pomocą której bezpiecznie, szybko i wygodnie zapłacisz za zakupy w Internecie. Dzięki Pekao24Przelew dokonasz płatności bezpośrednio ze swojego rachunku. Wystarczy, że posiadasz Eurokonto w  Banku Pekao z dostępem do usługi Pekao24. Zrealizowana płatność będzie widoczna w historii rachunku, z którego została wykonana.

Pozostałe banki obsługiwane przez Przelewy24

 • Bank ING,KredytBank,InvestBank,Credit Agricole,Bank Pekao S.A.Bank BGŻ,Bank Ochrony Środowiska,Citi Handlowy,Deutsche Bank,BNP Paribas Bank,Spółdzielcza Grupa Bankowa SGB,Euro Bank,Raiffeisen Bank,Bank Pocztowy,GetIn Bank,Volkswagen Bank,Polbank,FM Bank,MeritumBank,HSBC Bank Polska
 • Płatności gotówkowe

 • Gotówka w PayTel

  Usługa umożliwiająca realizację płatności gotówkowych za zakupy dokonane w sklepach internetowych. Płatności dokonuje się w punktach oznaczonych logo PayTel.

  Zalety usługi:

  • Do wykonania transakcji nie jest wymagane posiadanie konta bankowego ani karty płatniczej.
  • Nie wymagamy żadnych danych identyfikujących płatnika.
  • Płatności realizujesz przy okazji codziennych zakupów.
  • Ponad 1200 punktów przyjmujących płatności na terenie całego kraju.
  • Korzystanie z usługi "Gotówka w PayTel" jest bardzo proste:
   • Składając zamówienie w sklepie internetowym wybierz PayTel jako sposób płatności.Zostanie wygenerowany formularz, zawierający kod kreskowy oraz dane dotyczące transakcji, należy wydrukować.
   • Wydrukowany formularz należy okazać w punkcie PayTel przyjmującym płatności. Kasjer zeskanuje kod kreskowy. Należność można uregulować gotówką.
   • Pieniądze w następnym dniu roboczym trafiają do sklepu internetowego, który wysyła towar.

   Aktualne informację o punktach PayTel przyjmujących płatności znajdują się na:

  http://www.paytel.pl/klienci-indywidualni/wyszukiwarka-punktow.html