You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WIECZÓR KULTURY GRUZIŃSKEJ W TWOJM MIEŚCIE

New product

300,00 zł

WIECZÓR KULTURY GRUZIŃSKEJ W TWOJM MIEŚCIE

Gruzin w stroju ludowym omawia podstawowe tematy kultury i historii Kaukazu, w różnorodnych formach: legend, bajek, przypowieści, anegdot. Mówią one o radości życia, honorze, miłości, rodzinie, przyjaźni, oraz o wartościach cenionych na każdej szerokości geograficznej. Przedstawia uniwersalne prawdy ludzi Kaukazu. W ludowych gawędach i obrzędach kryje się istota kultury i tradycji, jednego z najpiękniejszych zakątków świata, a ich urok docenią wszyscy uczestnicy.

Gruzja to kraj mitów o Argonautach i Prometeuszu Amirani. Wraz z sąsiadującą Armenią leżała w strategicznym punkcie ważnych dróg handlowych, łączących Europę z Azją.  Sprzyjało to powstawaniu nowych wartości kulturowych. W IV wieku Gruzja przyjęła chrześcijaństwo jako religię państwową. Sztuka gruzińska w pełni zasługuje na to, by była dobrze znana nie tylko na Kaukazie, ale na całym świecie.

 

Wieczory są prowadzone w formie wykładów interaktywnych wraz z prezentacją pięknych zdjęć z regionu. Na ekranie można podziwiać gruzińskie tańce prezentowane przez profesjonalne zespoły ludowe.

Wieczór  przenosi słuchacza w świat tradycji gruzińskich, pozwala obserwować podobieństwa i różnice w sposobie pojmowania świata, skłania do refleksji.

Sugerowany dzień sobota popołudniu .

Cena, termin i godzina do ustalenia.

Jestem otwarty na wszelkie Państwa propozycje.

Przed zakupem prosze o kontakt emailowy.

Kontakt:wship1@go2.pl


PDF programu do pobrania na dole

Opinie

Napisz opinię


Notice: Undefined index: moderation_active in /home/gruzja/domains/gruzja-przewodnik.pl/public_html/cache/smarty/compile/4a/b3/30/4ab330c65d39651b02938f118ea2dda4d9449d82.file.productcomments.tpl.php on line 272

Notice: Trying to get property of non-object in /home/gruzja/domains/gruzja-przewodnik.pl/public_html/cache/smarty/compile/4a/b3/30/4ab330c65d39651b02938f118ea2dda4d9449d82.file.productcomments.tpl.php on line 272

30 innych produktów w tej samej kategorii: